Best choice of live seafood in Poland!

Celebrate your life!!!

Nasza restauracja to czysta pasja do owoców morza i wszystkich jego dobrodziejstw.
11 lat doświadczenia w imporcie świeżych produktów morskich do Polski oraz korzeni sięgających do 3 pokoleń w branży gastronomicznej powoduje, że jesteśmy miejscem, które przenosi smak i aromat morza na najwyższy poziom.
Współpracujemy tylko z najlepszymi w swoim fachu, ponieważ dążymy do perfekcji bez kompromisu. Każdy kto przekroczy próg Lobster House otrzyma od nas pasje, zaangażowanie, zawsze świeże owoce morza, a wszystko to w przyjemnej atmosferze z zachowaniem najwyższego poziomu na każdym etapie.

Zapraszamy Was do Lobster House gdzie morze staje się inspiracją, a smak jest prawdziwą przyjemnością dla zmysłów. Dołącz do nas i odkryj niezrównaną ucztę kulinarnej doskonałości.

MAIN PARTS 10

The Lobster House

Królewska 2
00-065 Warszawa

tel.: 731 000 847
e-mail: restauracja@lobsterhouse.pl

Godziny otwarcia:
pon. – czw.: 11:00 – 23:00
pt. – nd.: 11:00 – 00:00

U nas nie tylko doznasz wyjątkowych smaków i aromatów, ale także poczujesz się jak w domu.

Naszym priorytetem było stworzenie atmosfery, w której nasi goście czują się swobodnie i komfortowo. Nasze relacje z klientami opierają się na wzajemnym zaufaniu i szacunku.
Cieszymy się, że możemy przyjąć naszych gości jak przyjaciół i zapewnić im niezapomniane chwile pełne dobrego jedzenia, rozmów i relaksu. Dla nas liczy się nie tylko doskonała kuchnia, ale również atmosfera, którą wspólnie tworzymy.

Niezwykle utalentowany i skromny od ponad dwóch dekad niezmiennie kreuje kulinarne arcydzieła.

Rozpoczął swoją kulinarną podróż w latach 90. Jego niezwykła droga zawodowa obejmuje takie znakomitości kulinarnej sceny jak Restauracja 99, L’arc Varsovie oraz Restauracja Secado.

W każdym z tych miejsc doskonalił swoje umiejętności, tworząc wyjątkowe menu i inspirując swój zespół do osiągania najwyższych standardów.
Od 2020 roku Marcin stoi na czele naszej kuchni. Jego kreatywność, pasja i zaangażowanie sprawia, że każde danie w naszej restauracji staje się niezapomnianym wydarzeniem i niezwykłą morską przygodą.
Jesteśmy ekspertami od owoców morza pod wodzą Marcina.

Moje wieloletnie doświadczenia ukształtowały moje umiejętności i pozwoliły mi przesuwać granice smaku i prezentacji. Jestem pasjonatem owoców morza i cały cały czas testuje nowe nietuzinkowe połączenia.
M 3